Home›Deals›Home Improvement›WONDERCUT 450W, WC-ESD-10-B+10 Electric Screwdriver 10mm, 750RPM, Copper Armature, Keyless Chuck, LED Light R/F, Variable Speed, Torque 19+1 Drill Mode with 10 Pcs Screw Bits
WONDERCUT 450W, WC-ESD-10-B+10 Electric Screwdriver 10mm, 750RPM, Copper Armature, Keyless Chuck, LED Light R/F, Variable Speed, Torque 19+1 Drill Mode with 10 Pcs Screw Bits-55%
WONDERCUT 450W, WC-ESD-10-B+10 Electric Screwdriver 10mm, 750RPM, Copper Armature, Keyless Chuck, LED Light R/F, Variable Speed, Torque 19+1 Drill Mode with 10 Pcs Screw Bits
AmazonHot Deal
⚡ Lowest in 30 days
✓ Verified Just now
S
Deal Score
Lowest price ever
Share:WhatsAppTelegramX
Editor's note
About this deal
Key features
  • ✓Versatile 10 mm Chuck Capacity: Supports a 10 mm chuck capacity, suitable for screw driving and light drilling in wood, metal, and plastic.
Community (0)
0/1000
Loading…
Related deals
TOMAHAWK® T-082-BSD Brushless Cordless Screwdriver/Impact Driver - 2 Battery with 20V, 4.0Ah, 160 Nm, 2400 RPM 10Mm Chuck capacity 2 Speed Mode-65%
Amazon
TOMAHAWK® T-082-BSD Brushless Cordless Screwdriver/Impact Driver - 2 Battery with 20V, 4.0Ah, 160 Nm, 2400 RPM 10Mm Chuck capacity 2 Speed Mode
FOSTER FK 38-21 21V CORDLESS Screwdriver Tool kit 38 Pcs Cordless Drill-54%
Amazon
FOSTER FK 38-21 21V CORDLESS Screwdriver Tool kit 38 Pcs Cordless Drill
MLD 12V Cordless Drill | Screwdriver | 3 Battery & Charger With 10pcs Accessories 3'' Car Polish Pad For Polishing | Drilling | Home DIY Tool SAG-105(12v/1350 Rpm/Multicolor)-62%
MLD 12V Cordless Drill | Screwdriver | 3 Battery & Charger With 10pcs Accessories 3'' Car Polish Pad For Polishing | Drilling | Home DIY Tool SAG-105(12v/1350 Rpm/Multicolor)
MLD 10mm 12v Cordless Drill Driver With Combo Jig saw Attachment for drill machine,cordless,screwdriver machine Xtra 50pcs Accessories Tool Kit set JR-513 (12v/1350 Rpm/Multicolor)-49%
MLD 10mm 12v Cordless Drill Driver With Combo Jig saw Attachment for drill machine,cordless,screwdriver machine Xtra 50pcs Accessories Tool Kit set JR-513 (12v/1350 Rpm/Multicolor)